Про нас

Сьогодні все більше людей довіряють ТОВ “Торгова Компанія”  Агропоставка” – це одне з надійніших підприємств ринку сільськогосподарської техніки, запасних частин і сервісного обслуговування. Грамотні консультації фахівців, якісне обслуговування і оперативна доставка. Більше 10 років компанія пропонує кращі рішення для сільського господарства, а саме жатки для збирання кукурудзи та соняшнику, обприскувачі, та інше обладнання провідних брендів таких як John Deer, Case, Fantini….Високоякіясний сервіс та підбір необхідних запчастин.

Компанія дотримується високих стандартів в сучасному сервісному обслуговуванні, а також в передпродажного і післяпродажного обслуговування клієнтів. Ми надійний і ефективний партнер.

АГРОПОСТАВКА для клієнта

  •  Це якісна техніка для сільського господарства
  •  Це зниження витрат на придбання сільськогосподарської техніки і запасних частин
  •  Це високий рівень безпеки та комфорту
  •  Це тривалий термін служби техніки

Завдяки провідним виробникам і постачальникам ми гарантуємо успішну діяльність в цій галузі. Така співпраця дозволяє нам поставляти на ринок України сільськогосподарську техніку на вигідних умовах з прекрасним співвідношенням ціна / якість.

Клієнт може у нас замовити і придбати всю техніку починаючи від обробки землі і посіву до збору врожаю, у нього немає необхідності купувати обладнання у інших компаній.

Приєднуйся до нас! Все більше компаній довіряють Агропоставці!