Жатка для збирання кукурудзи

Модернізована жатка для збирання кукурудзи розроблена з метою забезпечення максимально високої продуктивності агрегату з мінімальними втратами врожаю.
.

corn_champion_ziegler

Крім нового дизайну були зроблені технічні зміни, які відповідають всім запитам клієнтів. З жаткою для збирання кукурудзи Corn-champion покупець уникає накопичення зайвої ваги, так як великі зазори були суттєво скорочені, або повністю видалені.

 

Кукурузна жатка має безліч переваг над своїми конкурентами, насамперед: наявність подрібнювача, який можна відключити, передбачений в редукторі механізм вільного ходу, автономна подача масла в робочі вузли жатки, спрощене технічне обслуговування і скорочений час налаштування. Конструктивні і технічні зміни забезпечують максимально довгий термін служби ріжучого сегмента. Подрібнювачі розташовані більш плоско, тому гарантують гарну якість подрібнення. Редуктор приводу подрібнювача обладнаний обгінною муфтою зчеплення, яка запобігає зломатися приводу при перенавантаженнях і гарантує надійність його роботи в будь-яких умовах збору врожаю.

Ziegler_rotation_atribute1) Подрібнювачі дозволяють якісно подрібнювати стебла кукурудзи вже з моменту потрапляння їх в русло жатки, залишаючи за собою рівномірну і коротку стерню. Зріз настільки хороший, що шкідники не знайдуть жодної соломинки для перезимування.

2) Вальці жатки мають вісім регульованих ножів, виготовлених зі спеціальної, зносостійкого сталі.

деталь_жатка

1) Точне і двостороннє регулювання пластин початкоділителей запобігає втраті врожаю. Пластини початкоділителей плавно регулюються з двох сторін оператором комбайна за допомогою циліндра подвійної дії. Це економить багато часу, а водій завжди може контролювати стан пластин в залежності від розміру стебелин.

2) Зносостійкі довгі ланцюги з лопатками для подачі качанів та автоматичним натяжним пристроєм забезпечують безперебійний збір врожаю.
Завдяки активним боковим шнеків прибирання полеглих стебел здійснюється набагато ефективніше, при цьому досягається висока продуктивність з мінімальними втратами качанів. При купівлі цієї жатки для збирання кукурудзи Бічні шнеки за бажанням клієнта опціонально можна встановити праворуч, ліворуч або з обох сторін.

уборка_стеблей

Масляний насос і масляний бак бокового шнека розташовані в коробці приводу і тому технічне обслуговування відбувається набагато простіше і займає мало часу.техніка для збору врожаю
Завдяки вдосконаленій конструкції коробки приводу встановлення жатки для збирання кукурудзи на певний тип комбайна проводиться досить легко і не вимагає багато часу. До того ж, кришка коробки передач з боку комбайна захищає гідравлічний привід від забруднення.

к
Щоб уникнути пошкодження гідравлічного приводу гідравліка вбудована в коробку приводу.

Комлектації кукурузної жатки

При купівлі кукурудзяну жатку можна отримати в різній комплектації відповідно до запитів кожного клієнта і ринку.

жатка додаткова
Додатково жатка для збирання кукурудзи Cornchampion може бути обладнана набором ножів для здійснення збирання соняшника, один комплект на один ряд. Заміна сегментів можлива в змонтованому вигляді.

 кукурузна жатки Ziegler

Гумові вставки запобігають випаданню качанів на нерівних поверхнях. При цьому, втрати врожаю значно знижуються. Додаткові пластини запобігають виривання гумових вставок. Після численних тестів ми рекомендуємо використовувати металеві кожухи і наконечники, які багато років поспіль зберігають свою функціональність.

шкала жатки Ziegler
Шкала показує актуальний стан пластин і за рахунок зміни кута нахилу дозволяє оптимально налаштувати під кожен комбайн. Для захисту від пошкодження масляний бак вбудований в коробку приводу, обсяг якого був збільшений з 0,5 л до 3 л. Новий дозатор масла значно спрощує дозування масла (завдяки оглядового вікна і дозуючому важеля).

Жатки для збирання кукурудзи Cornchampion від компанії Ziegler поєднують в собі функціональність, легкість і міцність конструкції, простоту управління і настройки, а також забезпечують безперебійний процес збору врожаю при різних умовах комбайнирования.

Кукурузные жатки Cornchampion Кукурузные жатки Cornchampion от Ziegler
Нова кукурудзяна жатка має транспортні петлі, які полегшують сервісні роботи і розвантажують агрегат, а також захищають раму в точках кріплення від пошкоджень. Новий відкидний тримач карданного валу надає більш безпечний рух карданного валу.

жатка для кукурудзи жатка для кукурудзи

Вдосконалені фіксатори полегшують відкриття кожуха, що в свою чергу сприяє кращому доступу сервісних інженерів і безпечного технічного обслуговування. Легка конструкція машини забезпечує економію палива і підвищує швидкість збирання врожаю кукурудзи.

кожух для жатки кукурудзи
Щоб уникнути пошкодження шин на жатці для збирання кукурудзи Ziegler встановлено посилений і підпружинений кожух, який нахиляє стерню до землі.

експлуатація жатки чехол
Чохол для керівництва по експлуатації жатки та інших документів захищає від забруднення і вологи.

Технічні характеристики

Тип Ряди

 

 Міжряддя Ширина Висота Довжина Вага
CC5S 5 70 cm 3700 mm 1270 mm 2820 mm 1650 kg
CC5S 5 75 cm 3900 mm 1220 mm 2820 mm 1710 kg
CC6S 6 70 cm 4550 mm 1220 mm 2820 mm 1932 kg
CC6S 6 75 cm 4800 mm 1220 mm 2820 mm 1990 kg
CC8S 8 70 cm 5950 mm 1220 mm 2820 mm 2529 kg
CC8S 8 75 cm 6300 mm 1220 mm 2820 mm 2640 kg
CC12S 12 70 cm 8690 mm 1220 mm 2820 mm 4100 kg
CC12S 12 75 cm 9240 mm 1220 mm 2820 mm 4450 kg